reede, 30. aprill 2010

esimene osa aktsioonipäeva fotosid

 

aktsionist
Smile, peas!

Õnnehetk

Cinderella

and her prince

nobedad näpud. isegi pärast väistavat turnimist Kiek in De Kökis ei anna puuetega inimeste koja  mamsel alla. Ma juba tean ka, et ta heast muusikast lugu peab, seetõttu alljärgnevalt 2 kidravenda.


Vlad. Tema kolm parimat lugu on remix Wes Montgomery mingist hitist, lugu Doždik ehk Vihmake ehk omaloodud impro ja meeldivate muusikakatkete põimik ning minule kõige enam meeldinud kantri- rockabilly või misiganes fusion see oligi. Igatahes päris vahva lugu. Tunnelis muidugi on ebameeldiv mängida, aga mujal pannakse nii ranged piirid peale.


Ja siis Lühikeses Jalas leiba teeniv tänavamuusik, kes läks läbi tunneli Jaanika poole tšeburekke sööma.
Tüdruk kelle nimi tähistab kevade tulekut. Haruyo

Siberieestlane Pavlina tuli ekstra 1988. aastal Siberist Eestisse, et mitte öölaulupidu maha magada. Jaamas 1993. aastast.Lapselaps kasvas suureks ja hobu tuleb turul maha müüa.

Mis see veel tähendab? Jaama kaitseingel või hakkan mina juba õhtuks väsimusest viirastusi nägema?


Inglile järgnes kohtumine Ingridiga, kel oma fotoaktsioon plaanis vanas laohoones, mille puhul miski ei paista kindel olevat. Vähemasti on tal vihmavari. Kui see just pole dekadentlikult auklik.

Security system. Ostukeskuse kindel lukk ja kaitse.
Roosid olid vastuvõtja, õhupall pildistaja poolt, topelttõestus.


Keskel 1982. aastani Jaama valitsenud hää ülemus oma naistemere keskel. Pakihoiutädi foto omast ajast. tema ise otse bossi taga mummulises kleidis.


Mio juuste värvi mütsiga naine ütles kah, nagu mitmed, et "mul on kole naeratus " jne. No isver küll, inimesed? Kes siuksed mõtted teie pähe on istutanud? Mida ehedam ja loomulikum, seda ilusam. Näiteks oma Terevisiooni esinemist vaatan õudusega. see vaap seal näo peal teeb mu mingiks jubedaks vahanukuks.See särav mutike ütles ka oma naeratuse kohta "inetu" ja "ei kõlba teistele vaadata"! No andke andeks. Mis meil on mingi uus viirus inimeste seas vä, et "ma olen kole"?????

Ikka nad nägid ära, kui ma katusele kaableid...vabandust, KAADREID, varastama läksin.


Noorkotkas teel Männiku lasketiiru. Neid liikus palju. Väga noored mehed vormirõivais.


Samuil Moskvast, vahepeal käis, elas, õppis Stockholmis. Aitasin tal korra pakke vedada. Tore juudi poiss oma lokkidega.

Ja rohkem ma lihtsalt ei viitsi.
Üks Terevisiooni saade oli kunagi katuselt ronge filmind, püüan selle lõigu üles leida või neilt linki küsida.

Ööd.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Anna Õhku

Prõuvva naudib muuzikat

Otsing sellest blogist